Kurumsal

HAKKIMIZDA

2009 Yılında kurulan firmamız inşaat alanında faaliyet göstermektedir.
NOR İNŞAAT; Gayrimenkul Geliştirmenin yanı sıra Tahhüt işleri (Mekanik, Altyapı ve Peysaj) olarakta sektörde engin bir tecrübeye sahiptir. Yurtiçi ve Yurtdışı olmak üzere birçok projeye imza atmıştır. Uzman Kadrosu ve kendi bünyesinde olan makina parkuru ile almış olduğu Tüm Taahhüt İşlerini hızlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlamıştır.

MİSYON

  • NOR İNŞAAT olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Yenilikçi” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam alanlarıyla insanımız için daima doğru alanda projeler üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
  • NOR İNŞAAT, yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır. Su, doğa ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla NOR İNŞAAT, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir. NOR İNŞAAT, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübenin ışığında ilk markalı konut projelerini, şirketinde doğuş yeri olan Artvin Hopa’da gerçekleştirmiştir.
  • Kente Yeni Bir Kimlik, Şehre Yeni Bir Silüet…Artvin Hopa’da Mavi Kent Evleri ile başlayan bu kalite yolculuğu, yüzlerce daire teslimiyle devam etmektedir.

VİZYON

Kalite standardımızı sürdürülebilir kılarak uzun vadede Türkiye’nin en önde gelen şirketlerinden biri olmak ve ulusal ekonomiye katkı sağlamak.